Korpusa mēbeles
Slider
PAŠU RAŽOŠANA! BEZMAKSAS UZMĒRĪTĀJA IZSAUKUMS RĪGĀ!

Praktiskas mēbeles Jūsu interjeram

Meklējat, kur iegādāties mēbeles pēc pasūtījuma no ražotāja? Gribat, lai tās atšķiras ar augstu kvalitāti, estētiskumu un funkcionalitāti? Tad jūs esat vajadzīgajā mājaslapā!
Kompānija “PRO furnitūra” nodarbojas ar mēbeļu projektēšanu, izgatavošanu un pārdošanu gan dzīvokļiem, gan mājsaimniecībām, gan birojiem ar izdevīgiem nosacījumiem. Iegriezieties pie mums, un mēs ņemot vērā jūsu vēlmes, telpu lielumu un īpatnības, radīsim ideālus izstrādājumus, kas organiski iekļausies ikvienā interjerā. 

Garantējam profesionālu pieeju

Izvēlēties piemērotas mēbeles, kas atbilstu jūsu telpas parametriem, būtu ērtas, funkcionālas un mūsdienīgas, ir ļoti sarežģīti. Bieži vien, iegādājoties gatavus izstrādājumus, nākas atteikties no kādas vēlmes. Taču no tā var izvairīties, ja pasūtīsiet mēbeles mūsu uzticamajā kompānijā.

Mēs vairāk nekā 10 gadus veiksmīgi nodarbojamies ar mēbeles ražojumu izgatavošanu un esam ieguvuši labu reputāciju. Ražošanas procesā mēs izmantojam daudzveidīgus materiālus, bagātu krāsu paleti un dažādas tekstūras. Tas viss dod iespēju ideāli iekļaut mēbeles apkārtējā interjerā.

Tāpat, lai radītu individualitāti, izmantojam vitrāžas krāsošanu, māksliniecisko zīmējumu ar smilšu strūklu, fotoapdruku, dekoratīvos elementus apmetuma formas, pilastru, karnīžu, līstu veidā utt. 

Kāpēc iegādāties izdevīgi tieši pie mums?

  • Atbildam par kvalitāti: mēs kontrolējam visu izstrādājuma izgatavošanas procesu, stingri ievērojam ražošanas tehnoloģijas, izmantojam tikai sertificētus ekoloģiskus materiālus. Tāpēc visa mūsu produkcija atšķiras ar nevainojamu kvalitāti un drošumu, tai ir sertifikāti un tā atbilst starptautiskajiem standartiem.
  • Izgatavojam jebkādas sarežģītības izstrādājumus: mums nav neatrisināmu uzdevumu. Mēs, ņemot vērā jūsu vēlmes, radām jebkādas mēbeles (virtuvei, priekšnamam, vannasistabai, 
    bērnistabai, viesistabai vai birojam) jebkādā krāsā un lielumā. Rezultātā – jūs saņemat tieši to, kas jums nepieciešams.
  • Piedāvājam izdevīgu cenu: tā kā mums ir pašiem sava ražotne ar mūsdienīgām, augsti kvalitatīvām iekārtām, kā arī pareiza visu tēriņu optimizācija, mūsu mēbelēm mēs piedāvājam pašas izdevīgākās cenas.
  • Dodam garantijas: visai precei, kas nopirkta pie mums, ir ilglaicīga garantija. 

Pie mums jūs atradīsiet jebkuru izstrādājumu

Mēs piedāvājam mēbeles pēc pasūtījuma mājai: skapjus (ar bīdāmām, atveramām durvīm, iebūvējamus un mansarda), bīdāmās durvis, stūra garderobes, gultas ar iebūvētu skapi, dažādus skapīšus, kumodes, sienas, viesistabas komplektus, kā arī guļamistabas, bērnistabas, bibliotēkas, kabineta, priekšnama, virtuves vai vannasistabas iekārtas.

Tāpat piedāvājam mēbeles birojiem jebkādiem telpas parametriem. Izvēlieties, konsultējieties, pasūtiet un jūs saņemsiet izstrādājumu, kas pārspēs gaidīto un atbildīs visām jūsu vēlmēm! 

Sadarbība ar klientu notiek šādi:

1

jūsu pieteikuma apstrāde, visu detaļu precizēšana

1

2

jūsu telpas mērījumu veikšana, individuālā dizaina projekta saskaņošana un apstiprināšana, līguma parakstīšana

3

mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma (laikā no divām nedēļām)

N

4

visu detaļu komplektēšana saskaņā ar pieprasījumu (furnitūra, iebūvējamā tehnika, virsma, apgaismojums)

5

gatavā izstrādājuma piegāde objektā, izpakošana, kvalitatīva uzstādīšana

6

garantijas piešķiršana uz gadu. 

 
 
 
Mūsu birojs un salons

Stopiņu iela 5, Purvciems, Rīga, LV-1035
Tel.: +371 277 888 70

Darba laiks
Pr. 8:00 – 17:00
Ot. 8:00 – 17:00
Tr. 8:00 – 17:00
Ct. 8:00 – 17:00
Pk. 8:00 – 17:00
S.,Sv. Brīvdienas

Konsultācijas
Konsultācijas pa tel. (Pr.-Pk.): 8:00 – 20:00
Biroja darba laiks (Пн.-Пт.): 8:00 – 17:00
Tel. 27788870 – Jevgenijs
Tel. 29712771 – Kirils